top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/93e70a_2b42d54ffa874388b9b5ae91e456c73ef000.jpg/v1/fill/w_288,h_162,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/93e70a_2b42d54ffa874388b9b5ae91e456c73ef000.jpg)
ПРЯМИЙ ЕФІР
ПРЯМИЙ ЕФІР
![0-02-05-66222c78423ef76fa37b472330a0cb96a6d6de21e90ac03fff4136492f8918ed_de673d82c617824e.](https://static.wixstatic.com/media/93e70a_0cba2d7c0d794c51ac7dbdd68c71d708~mv2.png/v1/fill/w_497,h_292,al_c,q_85,enc_auto/0-02-05-66222c78423ef76fa37b472330a0cb96a6d6de21e90ac03fff4136492f8918ed_de673d82c617824e_.png)
#Збережи Україну зараз
Кожен пожертвований долар буде витрачено на порятунок українців та України!
Ми збираємо та постачаємо гуманітарні вантажі для мирних жителів, які перебувають у гарячих точках України, та українців, які були змушені покинути свої домівки та тимчасово проживати в інших місцях.
Ми надаємо невідкладну допомогу біженцям та іншим особам, які постраждали від наслідків війни в Україні (включаючи продукти харчування, медикаменти, одяг та ковдри).
Ми налаштовуємо логістику, щоб необхідна допомога прибула якомога швидше.
bottom of page